Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.06
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
zapis dramatu" - o zamachach terrorystycznych w Rosji, Biesłanie. Są też tytuły dotyczące dyskryminacji rasowej, mniejszości seksualnych czy walki o wolny Tybet ("Tybet: Krzyk śnieżnego lwa", "Oddanie i opór. Buddyzm i walka o wolność religii w Tybecie").
Dziś, jutro i w środę, zawsze o 9.00 w kampusie B Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpoczynać się będą warsztaty na temat "Zjawisko dyskryminacji i metody jego zwalczania". W tym samym miejscu jutro o 10.00 dodatkowo - konferencje "Korea Północna - reżim w kraju głodu" i Forum Organizacji Pozarządowych.


Dwa miejsca zbiorów

Pierwsze muzeum w mieście powstało w 1931 r. przy ul. Wałowej. Istniało do 1945 r. i
zapis dramatu" - o zamachach terrorystycznych w Rosji, Biesłanie. Są też tytuły dotyczące dyskryminacji rasowej, mniejszości seksualnych czy walki o wolny Tybet ("Tybet: Krzyk śnieżnego lwa", "Oddanie i opór. Buddyzm i walka o wolność religii w Tybecie"). <br>Dziś, jutro i w środę, zawsze o 9.00 w kampusie B Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpoczynać się będą warsztaty na temat "Zjawisko dyskryminacji i metody jego zwalczania". W tym samym miejscu jutro o 10.00 dodatkowo - konferencje "Korea Północna - reżim w kraju głodu" i Forum Organizacji Pozarządowych.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Dwa miejsca zbiorów&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Pierwsze muzeum w mieście powstało w 1931 r. przy ul. Wałowej. Istniało do 1945 r. i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego