Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
wytyczę jakiś cel, idę po trupach. Moim założeniem na ubiegły sezon było zdobycie Pucharu Polski. To była ciężka praca, ale udało się. W związku dwojga ludzi to nie jest tak proste. Dlatego, moim zdaniem, zakochana kobieta może mówić tylko o niezależności finansowej.
COSMO: Chcesz powiedzieć, że miłość odbiera nie tylko rozum, ale i wolność?
J.M.: To całkowite oddanie się drugiej osobie. Jest to szczęśliwa miłość, jeżeli oboje tak myślą. Kiedyś bardzo mocno kochałam i nie wyszłam na tym dobrze. Ale nie rezygnuję. Dużo zależy od tego, na jakiego mężczyznę się trafi.
COSMO: A twój obecny partner?
J.M.: Jest fajny
wytyczę jakiś cel, idę po trupach. Moim założeniem na ubiegły sezon było zdobycie Pucharu Polski. To była ciężka praca, ale udało się. W związku dwojga ludzi to nie jest tak proste. Dlatego, moim zdaniem, zakochana kobieta może mówić tylko o niezależności finansowej. <br>COSMO: Chcesz powiedzieć, że miłość odbiera nie tylko rozum, ale i wolność?<br>J.M.: To całkowite oddanie się drugiej osobie. Jest to szczęśliwa miłość, jeżeli oboje tak myślą. Kiedyś bardzo mocno kochałam i nie wyszłam na tym dobrze. Ale nie rezygnuję. Dużo zależy od tego, na jakiego mężczyznę się trafi.<br>COSMO: A twój obecny partner?<br>J.M.: Jest fajny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego