Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o medycynie i o Big Brotherze
Rok powstania: 2001
pomagają tak jak one powinny, to można je powtarzać zależ w zależności od zabiegu jest tam minimalny czas. Ale tak bezpiecznie to można co trzy miesiące powtarzać taką serię, czyli mieści się to cztery razy w roku.
Czyli dolegliwości bólowe same nie wykluczają zabiegów? Żadnych?
To znaczy...
przychodzę z zaawansowaną rwą kulszową przykładowo. Czy jest to wtedy zalecane, czy wykluczone?
Znaczy wygląda tak. Ostre bóle przy ostrych bólach stosujemy znaczy troszeczkę inną rehabilitację. Znaczy dopiero jak się odpowiednio zabiegi. Teraz że tak powiem na topie czy bardzo modne zarazem bardzo skuteczne jest krioterapia przy bardzo ostrych bólach.
Mrożone...
Mrożenie, tak tak, mrożenie
pomagają tak jak one powinny, to można je &lt;vocal desc="hem"&gt; powtarzać &lt;unclear&gt;zależ&lt;/&gt; w zależności od zabiegu jest tam minimalny czas. Ale tak bezpiecznie to można co trzy miesiące powtarzać taką serię, czyli mieści się to cztery razy w roku.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Czyli dolegliwości bólowe same nie wykluczają zabiegów?&lt;pause&gt; Żadnych?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;To znaczy...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;gap&gt; przychodzę z zaawansowaną rwą kulszową przykładowo. Czy jest to wtedy zalecane, czy wykluczone?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Znaczy wygląda tak. &lt;vocal desc="yyy"&gt; Ostre bóle przy ostrych bólach stosujemy &lt;vocal desc="yyy"&gt; znaczy troszeczkę inną rehabilitację. Znaczy dopiero jak się &lt;vocal desc="yyy"&gt; odpowiednio zabiegi. Teraz &lt;vocal desc="yyy"&gt; że tak powiem na topie czy bardzo modne &lt;vocal desc="yyy"&gt; zarazem bardzo skuteczne jest krioterapia przy bardzo ostrych bólach.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Mrożone...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Mrożenie, tak tak, mrożenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego