Typ tekstu: Książka
Autor: Urbańczyk Andrzej
Tytuł: Dziękuję ci, Pacyfiku
Rok: 1997
że przesyłka (via Bangkok) może zabrać do dwóch tygodni. Jeśli się do tego wpaprze zła pogoda (np. opóźniony "May Storm"), to opóźnienie może wynieść trzy tygodnie. Licząc, że spinaker nadrobi z tej straty tydzień, mogę "leżeć" na dwa tygodnie. W życiu, gdy zaczęły liczyć mi się dni, nie mogłem tego ryzykować. Zadysponowałem - niech dogoni mnie w Kalifornii. Nie miałem wątpliwości, że napracuje się dla mnie jeszcze dostatecznie i zdąży porwać, nim się zestarzeję.
Uściskałem dzieci i skłoniłem się pani Watanabe. To samo państwu Iwasaki. Zamiotłem jeszcze raz pokoje i oddałem klucz. Koniec.
Kupiłem drobiazgi za resztę jenów i powróciłem do Yokosuka
że przesyłka (via Bangkok) może zabrać do dwóch tygodni. Jeśli się do tego wpaprze zła pogoda (np. opóźniony "May Storm"), to opóźnienie może wynieść trzy tygodnie. Licząc, że spinaker nadrobi z tej straty tydzień, mogę "leżeć" na dwa tygodnie. W życiu, gdy zaczęły liczyć mi się dni, nie mogłem tego ryzykować. Zadysponowałem - niech dogoni mnie w Kalifornii. Nie miałem wątpliwości, że napracuje się dla mnie jeszcze dostatecznie i zdąży porwać, nim się zestarzeję.<br> Uściskałem dzieci i skłoniłem się pani Watanabe. To samo państwu Iwasaki. Zamiotłem jeszcze raz pokoje i oddałem klucz. Koniec.<br> Kupiłem drobiazgi za resztę jenów i powróciłem do Yokosuka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego