Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zrobić bezrobotna matka, dla której alimenty z funduszu są jedynym źródłem utrzymania?
Ewa KamińskaNaturalna selekcja
Zmiany w służbie zdrowia mają ukryty cel - naturalną selekcję. Emeryci, renciści, bezrobotni, bezdomni psują statystykę "mocarstwa", jakim stała się nasza ojczyzna od czasu napaści na Irak.
Wiktor K.

Ryba psuje się od głowy
Taki rząd, jaki mamy, to wstyd! Panowie ministrowie mają kasę i co ich obchodzi, że ludzie są biedni?! Tylko myślą, jak zabrać dzieciom i emerytom. Gdzie są wyborcze obietnice.
W. Iwaniuk

Burmistrz płaci za nowo narodzone dzieci
Polacy nie chcą się rozmnażać. Niestety, z roku na rok jest nas coraz mniej. Ten
zrobić bezrobotna matka, dla której alimenty z funduszu są jedynym źródłem utrzymania? <br>&lt;au&gt;Ewa Kamińska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit1&gt;<br><br>Naturalna selekcja&lt;/&gt;<br>Zmiany w służbie zdrowia mają ukryty cel - naturalną selekcję. Emeryci, renciści, bezrobotni, bezdomni psują statystykę "mocarstwa", jakim stała się nasza ojczyzna od czasu napaści na Irak.<br>&lt;au&gt;Wiktor K.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit1&gt;Ryba psuje się od głowy&lt;/&gt;<br>Taki rząd, jaki mamy, to wstyd! Panowie ministrowie mają kasę i co ich obchodzi, że ludzie są biedni?! Tylko myślą, jak zabrać dzieciom i emerytom. Gdzie są wyborcze obietnice. <br>&lt;au&gt;W. Iwaniuk&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Burmistrz płaci za nowo narodzone dzieci&lt;/&gt;<br>Polacy nie chcą się rozmnażać. Niestety, z roku na rok jest nas coraz mniej. Ten
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego