Tytuł: Metropol
Nr: 15/03
Rok: 2001
przegrał po dogrywce w Raananie z Maccabi 82:89.
Na początku meczu akcje były chaotyczne, zespoły popełniały dużo prostych błędów, a wiele punktów zdobywały z wykonywanych po faulach rzutów wolnych.
Przewaga wzrostu
Wrocławianie starali się wykorzystać przewagę wzrostu i kończyć akcje spod kosza, ale przy słabej dyspozycji swoich wysokich graczy rzadko trafiali do kosza.
Wpływ na postawę mistrzów Polski w obronie miały szybko "złapane" faule - dwa przez Adama Wójcika i trzy Harolda Jamisona, w tym przewinienie techniczne za krytykowanie decyzji sędziowskich.
Na początku trzeciej kwarty Adam Wójcik "złapał" czwarty faul i powędrował na ławkę rezerwowych. Ostatnia kwarta rozpoczęła się od kilku
przegrał po dogrywce w Raananie z Maccabi 82:89.<br>Na początku meczu akcje były chaotyczne, zespoły popełniały dużo prostych błędów, a wiele punktów zdobywały z wykonywanych po faulach rzutów wolnych.<br>Przewaga wzrostu<br>Wrocławianie starali się wykorzystać przewagę wzrostu i kończyć akcje spod kosza, ale przy słabej dyspozycji swoich wysokich graczy rzadko trafiali do kosza. <br>Wpływ na postawę mistrzów Polski w obronie miały szybko "złapane" faule - dwa przez Adama Wójcika i trzy Harolda Jamisona, w tym przewinienie techniczne za krytykowanie decyzji sędziowskich.<br>Na początku trzeciej kwarty Adam Wójcik "złapał" czwarty faul i powędrował na ławkę rezerwowych. Ostatnia kwarta rozpoczęła się od kilku