Typ tekstu: Audycja radiowa
Tytuł: Rozmowy niekontrolowane Radio TOK FM
Rok powstania: 1998
nawet lepiej, nawet lepiej tak.
- Dobrze, no, to proszę powiedzieć, jak w Chile się teraz czujecie, w jakimś, nie wiem, w nastroju euforii są Chilijczycy?
- W ogóle Chilijczycy są zadowoleni, chociaż smak tego zwycięstwa trochę został zepsuty rzutem karnym. Były tutaj też różne opinie w tej sprawie, czy to był rzut karny czy też nie, czy była długa ręka czy też nie było długiej ręki, bo ja się też przy okazji czegoś nauczyłem.
- Co znaczy długa ręka?
- Długa ręka, to jest to wyciągnięcie ręki w kierunku piłki, a tymczasem obrońca Chilijski wcale...
- Miał krótką rękę.
- ...tej długiej ręki właśnie nie wyciągał w
nawet lepiej, nawet lepiej tak.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; - &lt;gap&gt; Dobrze, no, to proszę powiedzieć, jak w Chile się teraz czujecie, w jakimś, nie wiem, w nastroju euforii są Chilijczycy?&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt; - W ogóle Chilijczycy są zadowoleni, chociaż smak tego zwycięstwa trochę został zepsuty rzutem karnym. Były tutaj też różne opinie w tej sprawie, czy to był rzut karny czy też nie, czy była długa ręka czy też nie było długiej ręki, bo ja się też przy okazji czegoś nauczyłem.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; - Co znaczy długa ręka?&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt; - Długa ręka, &lt;gap&gt; to jest to wyciągnięcie ręki w kierunku piłki, a tymczasem obrońca Chilijski wcale...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; - Miał krótką rękę.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt; - ...tej długiej ręki właśnie nie wyciągał w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego