Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: druki urzędowe, ulotki polityczne
Rok: 2000
Monitorowania Sygnałów i Systemów Alarmowych drogą radiową wysyłany jest sygnał alarmujący o powstaniu określonego zagrożenia w danym obiekcie. W zależności od rodzaju systemu ochrony oraz zainstalowanych w obiekcie urządzeń, sygnalizowane mogą być:
napad konieczność udzielenia pomocy medycznej
włamanie brak łączności obiektu z Centrum Monitorowania
pożar sprawność urządzeń i brak zasilania
sabotaż systemu czas załączenia i wyłączenia systemu

Rodzaj alarmu powoduje natychmiastowe podjęcie stosownych działań Interwencyjnych, z możliwością dojazdu załóg patrolowych, a w razie potrzeby powiadomione zostają pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja. Wszystkie sygnały wysyłane przez system są rejestrowane I archiwizowane komputerowo, z możliwością ich odtworzenia na życzenie klienta.

Agencja Ochrony
Monitorowania Sygnałów i Systemów Alarmowych drogą radiową wysyłany jest sygnał alarmujący o powstaniu określonego zagrożenia w danym obiekcie. W zależności od rodzaju systemu ochrony oraz zainstalowanych w obiekcie urządzeń, sygnalizowane mogą być:<br>napad konieczność udzielenia pomocy medycznej<br>włamanie brak łączności obiektu z Centrum Monitorowania<br>pożar sprawność urządzeń i brak zasilania<br>sabotaż systemu czas załączenia i wyłączenia systemu<br><br>Rodzaj alarmu powoduje natychmiastowe podjęcie stosownych działań Interwencyjnych, z możliwością dojazdu załóg patrolowych, a w razie potrzeby powiadomione zostają pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja. Wszystkie sygnały wysyłane przez system są rejestrowane I archiwizowane komputerowo, z możliwością ich odtworzenia na życzenie klienta.<br><br>&lt;hi&gt;Agencja Ochrony
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!