Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
cenna - stwierdza burmistrz Finster.
- Oczywiście, liczymy się z tym, że będziemy krytykowani - dowodzi Jerzy Megger, 52 lata, kolejarz, członek zarządu głównego SPSZA, radny powiatu i prezes ogródków działkowych im. Żwirki i Wigury.
Pierwsza krytyka nadeszła natychmiast. Festiwal NATO zaczęto nazywać w mieście drugim Kołobrzegiem. Przyjaciele USA twierdzą, że jest to sabotaż sił prawicowych, które są zazdrosne o dobry pomysł. Ojcowie SPSZA czują się obrażeni tym Kołobrzegiem. W trakcie dyskusji na działkach ustalili, że od Kołobrzegu odcinają się grubą kreską.

Statua i totem

Stowarzyszenie Przyjaciół Stanów Zjednoczonych Ameryki istnieje od 12 marca 1998 r. Założyciele uznali tę datę za magiczną, bo równo
cenna - stwierdza burmistrz Finster.<br>- Oczywiście, liczymy się z tym, że będziemy krytykowani - dowodzi Jerzy Megger, 52 lata, kolejarz, członek zarządu głównego SPSZA, radny powiatu i prezes ogródków działkowych im. Żwirki i Wigury.<br>Pierwsza krytyka nadeszła natychmiast. Festiwal NATO zaczęto nazywać w mieście drugim Kołobrzegiem. Przyjaciele USA twierdzą, że jest to sabotaż sił prawicowych, które są zazdrosne o dobry pomysł. Ojcowie SPSZA czują się obrażeni tym Kołobrzegiem. W trakcie dyskusji na działkach ustalili, że od Kołobrzegu odcinają się grubą kreską.<br><br>&lt;tit&gt;Statua i totem&lt;/&gt;<br><br>Stowarzyszenie Przyjaciół Stanów Zjednoczonych Ameryki istnieje od 12 marca 1998 r. Założyciele uznali tę datę za magiczną, bo równo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!