Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Grzegorz Petka
Tytuł: strona o kolejach
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
w całym kraju.
Ktoś zapyta być może, dlaczego nadal nie realizuję podobnych programów telewizyjnych? Odpowiedź jest prosta i mogę jej śmiało udzielić, bo w różnych telewizjach przepracowałem ponad 10 lat.
Otóż szefowie stacji telewizyjnych nie są zainteresowani programami dotyczącymi bezpieczeństwa na drogach. Wolą, by w programach prezentować najnowsze modele samochodów, salony, targi, wyścigi i rajdy. A na polskich drogach giną ludzie... No ale cóż, to już nie moja wina.
Tyle pokrótce o realizacji dostarczonego Panu filmu. Życzę powodzenia i wytrwałości w dalszym prowadzeniu bardzo interesującej i profesjonalnej strony o kolei. Chętnie też służę swoją skromną wiedzą. Serdecznie pozdrawiam.
Jerzy Bitner.

OZNACZENIA
w całym kraju.<br>Ktoś zapyta być może, dlaczego nadal nie realizuję podobnych programów telewizyjnych? Odpowiedź jest prosta i mogę jej śmiało udzielić, bo w różnych telewizjach przepracowałem ponad 10 lat.<br>Otóż szefowie stacji telewizyjnych nie są zainteresowani programami dotyczącymi bezpieczeństwa na drogach. Wolą, by w programach prezentować najnowsze modele samochodów, salony, targi, wyścigi i rajdy. A na polskich drogach giną ludzie... No ale cóż, to już nie moja wina.<br>Tyle pokrótce o realizacji dostarczonego Panu filmu. Życzę powodzenia i wytrwałości w dalszym prowadzeniu bardzo interesującej i profesjonalnej strony o kolei. Chętnie też służę swoją skromną wiedzą. Serdecznie pozdrawiam.<br>Jerzy Bitner.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;OZNACZENIA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego