Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
kwietnia mieli na stanie aż 36 nowotarskich psów. W końcu doszło do kompromisu i w lipcu podpisano umowę, dotyczącą utrzymania 18 zwierząt. Miasto zapłaciło schronisku także za zaległe 3 miesiące. Władze samorządowe zaoszczędziły pieniądze na zaległą zapłatę, nie korzystając od kwietnia z usług sanitariusza, wyłapującego bezdomne psy.
Obecnie na terenie schroniska jest 20 psów z Nowego Targu, koszty opieki nad dwoma z nich wzięło - Nowotarskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Umowę ze schroniskiem na Kokoszkowie, dotyczącą utrzymania psów, zawarły także władze Zakopanego, Nowego Sącza, Gorlic i gminy Nowy Targ.
Tym, którzy zainteresowani są nabyciem bezdomnego czworonoga przypominamy, że schronisko znajduje się w
kwietnia mieli na stanie aż 36 nowotarskich psów. W końcu doszło do kompromisu i w lipcu podpisano umowę, dotyczącą utrzymania 18 zwierząt. Miasto zapłaciło schronisku także za zaległe 3 miesiące. Władze samorządowe zaoszczędziły pieniądze na zaległą zapłatę, nie korzystając od kwietnia z usług sanitariusza, wyłapującego bezdomne psy.<br>Obecnie na terenie schroniska jest 20 psów z Nowego Targu, koszty opieki nad dwoma z nich wzięło - Nowotarskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Umowę ze schroniskiem na Kokoszkowie, dotyczącą utrzymania psów, zawarły także władze Zakopanego, Nowego Sącza, Gorlic i gminy Nowy Targ.<br>Tym, którzy zainteresowani są nabyciem bezdomnego czworonoga przypominamy, że schronisko znajduje się w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego