Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 40
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zorganizowało spotkania z młodzieżą szkolną.
Los zwierząt ściśle związany jest z dobrą wolą ludzi. Często jednak bywa, że tej woli brakuje i wtedy pozostaje jedynie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, chociaż obowiązująca od dwóch lat ustawa obowiązek taki nakłada także na samorządy lokalne. A problemów jest wiele, choćby nie rozwiązana sprawa schroniska, nielegalny handel psami czy kwestie sterylizacji.
Jesień to dobry moment, by zastanowić się nad losem zwierząt. W kolejnych numerach TP publikować będziemy informacje o tym, jak postępować - z tymi kanapowymi i tymi bezdomnymi. Podajemy też numer konta bankowego Zakopiańskiego Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami - .
(aza)Do lekarza bez stresu

W
zorganizowało spotkania z młodzieżą szkolną.<br>Los zwierząt ściśle związany jest z dobrą wolą ludzi. Często jednak bywa, że tej woli brakuje i wtedy pozostaje jedynie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, chociaż obowiązująca od dwóch lat ustawa obowiązek taki nakłada także na samorządy lokalne. A problemów jest wiele, choćby nie rozwiązana sprawa schroniska, nielegalny handel psami czy kwestie sterylizacji.<br>Jesień to dobry moment, by zastanowić się nad losem zwierząt. W kolejnych numerach TP publikować będziemy informacje o tym, jak postępować - z tymi kanapowymi i tymi bezdomnymi. Podajemy też numer konta bankowego Zakopiańskiego Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami - &lt;gap&gt;.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Do lekarza bez stresu&lt;/tit&gt;<br><br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego