Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.08 (6)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
położony zaledwie 15 kilometrów od centrum Krakowa. Dodatkową atrakcją jest cena: jednorazowy wjazd na szczyt góry ma kosztować nie więcej niż dwa złote.

Ten kot będzie na premierze
Na imię ma Pan Prezes, bo po prostu lubi rządzić. Śpi na biurku i nie spuszcza swojej pani z oczu. To mieszkaniec schroniska Na Paluchu. A już w sobotę wraz z aktorami musicalu "Koty" będzie kwestować na rzecz swojego domu.
- Schronisku potrzebne są pieniądze i my chcemy je zbierać. Doskonałą okazją jest premiera naszego musicalu "Koty" - mówi Wojciech Kępczyński, dyrektor Teatru Muzycznego Roma.
Zbiórka nie może się odbyć bez reklamy. Ludzie muszą wiedzieć
położony zaledwie 15 kilometrów od centrum Krakowa. Dodatkową atrakcją jest cena: jednorazowy wjazd na szczyt góry ma kosztować nie więcej niż dwa złote.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Ten kot będzie na premierze&lt;/&gt;<br>Na imię ma Pan Prezes, bo po prostu lubi rządzić. Śpi na biurku i nie spuszcza swojej pani z oczu. To mieszkaniec schroniska Na Paluchu. A już w sobotę wraz z aktorami musicalu "Koty" będzie kwestować na rzecz swojego domu. <br>&lt;q&gt;- Schronisku potrzebne są pieniądze i my chcemy je zbierać. Doskonałą okazją jest premiera naszego musicalu "Koty"&lt;/&gt; - mówi Wojciech Kępczyński, dyrektor Teatru Muzycznego Roma.<br>Zbiórka nie może się odbyć bez reklamy. Ludzie muszą wiedzieć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego