Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
do tragedii nie doszłoby, gdyby były tu światła.
MAŁGORZATA GERMAK

Psy nie mają tu łatwego życia
Obrońcy zwierząt są przerażeni sytuacją psów w schronisku w Chrcynnie
Lód na wybiegach, część psów na krótkich łańcuchach, brak kwarantanny i gabinetu lekarskiego... To wszystko widać gołym okiem. Ale Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami do schroniska w Chrcynnie pod Nasielskiem ma więcej zarzutów.
- Te psy w nocy pozostają bez opieki. A jak wybuchnie pożar, co wtedy? - oburza się Joanna Nagórna, inspektor TOnZ. Dodaje, że psy łatwo się tu rozmnażają, bo nikt ich nie sterylizuje.
Schronisko powstało w październiku 2002 roku. Mieszka tu ponad 60 psów, a
do tragedii nie doszłoby, gdyby były tu światła.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MAŁGORZATA GERMAK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Psy nie mają tu łatwego życia&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Obrońcy zwierząt są przerażeni sytuacją psów w schronisku w Chrcynnie&lt;/&gt;<br>Lód na wybiegach, część psów na krótkich łańcuchach, brak kwarantanny i gabinetu lekarskiego... To wszystko widać gołym okiem. Ale Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami do schroniska w Chrcynnie pod Nasielskiem ma więcej zarzutów.<br>&lt;q&gt;- Te psy w nocy pozostają bez opieki. A jak wybuchnie pożar, co wtedy?&lt;/&gt; - oburza się Joanna Nagórna, inspektor TOnZ. Dodaje, że psy łatwo się tu rozmnażają, bo nikt ich nie sterylizuje.<br>Schronisko powstało w październiku 2002 roku. Mieszka tu ponad 60 psów, a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego