Typ tekstu: Książka
Autor: Jagiełło Michał
Tytuł: Wołanie w górach
Rok: 1999
dwie i pół godziny.
Na początku grudnia 1996 r. ratownicy zostali zawiadomieni, że z gór nie powrócił Wojciech K., 22-letni silny i zdrowy mężczyzna. Wiadomo było tylko, że na pewno wyszedł rano w góry i że nie wrócił na noc na swoją kwaterę. Rozpoczęto poszukiwania.
Siódmego dnia poszukiwań do schroniska w Dolinie Pięciu Stawów turyści przynieśli plecak, który znaleźli w okolicy Zmarzłego Stawu. Był to plecak zaginionego - pierwszy konkretny ślad jego bytności w tym rejonie.
Zaczęto przepatrywanie tej właśnie okolicy i nazajutrz znaleziono zwłoki poszukiwanego pod Mylną Przełęczą.
Mylna Przełęcz to dość niskie obniżenie w grani między Zadnim Kościelcem i
dwie i pół godziny.<br>Na początku grudnia 1996 r. ratownicy zostali zawiadomieni, że z gór nie powrócił Wojciech K., 22-letni silny i zdrowy mężczyzna. Wiadomo było tylko, że na pewno wyszedł rano w góry i że nie wrócił na noc na swoją kwaterę. Rozpoczęto poszukiwania.<br>Siódmego dnia poszukiwań do schroniska w Dolinie Pięciu Stawów turyści przynieśli plecak, który znaleźli w okolicy Zmarzłego Stawu. Był to plecak zaginionego - pierwszy konkretny ślad jego bytności w tym rejonie.<br>Zaczęto przepatrywanie tej właśnie okolicy i nazajutrz znaleziono zwłoki poszukiwanego pod Mylną Przełęczą.<br>Mylna Przełęcz to dość niskie obniżenie w grani między Zadnim Kościelcem i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego