Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
ten egzotyczny widok nie drażni mieszkańców. Firma jest największym pracodawcą w gminie.
- Zatrudniamy około 60 osób. Niektórzy mieli wcześniej świetne menedżerskie posady, jeden z naszych kierowców nawet własny biznes, ale splajtował - mówią Rafał Derkacz i Marek Sobczyk, właściciele firmy Surowce Wtórne "Mazowsze" sp. z o.o. zajmującej się skupem i segregacją papieru. Prowadzą ją od siedmiu lat. Jeszcze kilka lat temu, kiedy mówili znajomym, że ich firma zajmuje się makulaturą, wszyscy z politowaniem kiwali głową i mówili: "Szkoda, że siedzisz w śmieciach, stary". Dziś ci sami ludzie pukają do drzwi właścicieli śmieciowego biznesu, szukając pracy.
W Polsce wciąż mało jest firm
ten egzotyczny widok nie drażni mieszkańców. Firma jest największym pracodawcą w gminie. <br>- Zatrudniamy około 60 osób. Niektórzy mieli wcześniej świetne menedżerskie posady, jeden z naszych kierowców nawet własny biznes, ale splajtował - mówią Rafał Derkacz i Marek Sobczyk, właściciele firmy Surowce Wtórne "Mazowsze" sp. z o.o. zajmującej się skupem i segregacją papieru. Prowadzą ją od siedmiu lat. Jeszcze kilka lat temu, kiedy mówili znajomym, że ich firma zajmuje się makulaturą, wszyscy z politowaniem kiwali głową i mówili: "Szkoda, że siedzisz w śmieciach, stary". Dziś ci sami ludzie pukają do drzwi właścicieli śmieciowego biznesu, szukając pracy. <br>W Polsce wciąż mało jest firm
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!