Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
stracisz zawartość twardego dysku - odinstaluj wszystkie programy i zainstaluj je na nowo. Nie "lecz" komputera domowym sposobem, udaj się do serwisu.

Bądź moją w@lentynką...
W krajach anglosaskich dzień św. Walentego obchodzony jest od kilku stuleci, w Polsce zaledwie od kilku lat. W ten jeden dzień w roku możesz być sentymentalna do obrzydliwości.
http://walentynki.multinet.pl/
Historia walentynek i ich patrona, dużo przeróżnych pocztówek, aforyzmów, wierszyków.
http://whodoyoulove.com/
Na tej stronie znajdziesz absolutnie wszystko o miłości.
http://www.walentynki.yoyo.pl/
Pocztówki, pogawędki, romantyczne opowiadania.
http://www.lovetest.com/
Czy ty i twój facet pasujecie do siebie? Zrób test
stracisz zawartość twardego dysku - odinstaluj wszystkie programy i zainstaluj je na nowo. Nie "lecz" komputera domowym sposobem, udaj się do serwisu.<br><br>Bądź moją w@lentynką...<br>W krajach anglosaskich dzień św. Walentego obchodzony jest od kilku stuleci, w Polsce zaledwie od kilku lat. W ten jeden dzień w roku możesz być sentymentalna do obrzydliwości.<br>http://walentynki.multinet.pl/<br>Historia walentynek i ich patrona, dużo przeróżnych pocztówek, aforyzmów, wierszyków.<br>http://whodoyoulove.com/<br>Na tej stronie znajdziesz absolutnie wszystko o miłości.<br>http://www.walentynki.yoyo.pl/<br>Pocztówki, pogawędki, romantyczne opowiadania.<br>http://www.lovetest.com/<br>Czy ty i twój facet pasujecie do siebie? Zrób test
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego