Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.31 (26)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
edycję programu "Idol" trzeba będzie poczekać co najmniej do jesieni. Producenci programu chcą, aby widzowie zatęsknili za muzycznymi zmaganiami młodych ludzi.
Niewyluczone również, że kolejny "Idol" ukaże się dopiero wiosną przyszłego roku. Twórcy programu zapewniają, że nie wiąże się to z niższą oglądalnością kolejnych edycji programu. Twierdzą, że lato to sezon ogórkowy i wtedy nie warto ruszać z tak dużą produkcją. Widzowie nie powinni czuć przesytu, dlatego jesień lub nawet przyszła wiosna nie są zbyt odległymi terminami. Producenci nie prowadzili jeszcze rozmów z jurorami, nie wiedzą również, jakie są oczekiwania stacji telewizyjnej co do osób prowadzących.
Wiadomo na pewno, że będzie czwarta
edycję programu "Idol" trzeba będzie poczekać co najmniej do jesieni. Producenci programu chcą, aby widzowie zatęsknili za muzycznymi zmaganiami młodych ludzi.<br>Niewyluczone również, że kolejny "Idol" ukaże się dopiero wiosną przyszłego roku. Twórcy programu zapewniają, że nie wiąże się to z niższą oglądalnością kolejnych edycji programu. Twierdzą, że lato to sezon ogórkowy i wtedy nie warto ruszać z tak dużą produkcją. Widzowie nie powinni czuć przesytu, dlatego jesień lub nawet przyszła wiosna nie są zbyt odległymi terminami. Producenci nie prowadzili jeszcze rozmów z jurorami, nie wiedzą również, jakie są oczekiwania stacji telewizyjnej co do osób prowadzących.<br>Wiadomo na pewno, że będzie czwarta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego