Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
partnerką stać lub leżeć. Płytkie zanurzenie pozwala na wypróbowanie:
- pozycji klasycznej
- pozycji na jeźdźca
- pozycji bocznej
- pozycji tylnej
- pozycji kombinowanych:
- siadasz na dnie, odchylając się do tyłu, ona zaś siada na tobie przodem lub tyłem do ciebie - poddanie się uderzeniom fal skutecznie zastępuje wykonywanie innych ruchów.
- ty klękasz, a ona siada na tobie, trzymając się rękoma za twoją szyję.
- kładziesz się plecami na desce surfingowej, ona siada na tobie okrakiem.
w pozycji "złotej rybki"
Ta ostatnia jest formą rozgrzewki. Polega na pieszczeniu się bez rąk, które są trzymane z tyłu. Poza tym - wszystkie chwyty dozwolone.

Zanurzenie do pasa

Wyższa szkoła jazda
partnerką stać lub leżeć. Płytkie zanurzenie pozwala na wypróbowanie:<br>- pozycji klasycznej<br>- pozycji na jeźdźca<br>- pozycji bocznej<br>- pozycji tylnej<br>- pozycji kombinowanych:<br>- siadasz na dnie, odchylając się do tyłu, ona zaś siada na tobie przodem lub tyłem do ciebie - poddanie się uderzeniom fal skutecznie zastępuje wykonywanie innych ruchów.<br>- ty klękasz, a ona siada na tobie, trzymając się rękoma za twoją szyję.<br>- kładziesz się plecami na desce surfingowej, ona siada na tobie okrakiem.<br>w pozycji "złotej rybki"<br>Ta ostatnia jest formą rozgrzewki. Polega na pieszczeniu się bez rąk, które są trzymane z tyłu. Poza tym - wszystkie chwyty dozwolone.<br><br>&lt;tit&gt;Zanurzenie do pasa&lt;/&gt;<br><br>Wyższa szkoła jazda
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego