Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wam się zawód aktora? Mamy coś dla was! Klub Osiedlowy Ikar przy ul. Orlego Lotu 6 organizuje dziś w godz. 15-17 zajęcia teatralno-taneczne. Później, od godz. 17.30 do 19.30, będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych. Wstęp wolny.

Zwierzęta dają znaki, że wiosna za pasem
Mimo siarczystego mrozu puszczyki zaczęły już gody. Locha wydała na świat młode dziczki - zagubionego warchlaka ktoś przyniósł do wrocławskiego zoo. - W ten sposób zwierzęta dają znać, że zima będzie krótka - twierdzi dyrektor Antoni Gucwiński (70 l.).
Na wiosnę z niecierpliwością czeka też mały jelonek aksis, który urodził się kilka dni temu we
wam się zawód aktora? Mamy coś dla was! Klub Osiedlowy Ikar przy ul. Orlego Lotu 6 organizuje dziś w godz. 15-17 zajęcia teatralno-taneczne. Później, od godz. 17.30 do 19.30, będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych. Wstęp wolny.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Zwierzęta dają znaki, że wiosna za pasem&lt;/&gt;<br>Mimo siarczystego mrozu puszczyki zaczęły już gody. Locha wydała na świat młode dziczki - zagubionego warchlaka ktoś przyniósł do wrocławskiego zoo. - W ten sposób zwierzęta dają znać, że zima będzie krótka - twierdzi dyrektor Antoni Gucwiński (70 l.).<br>Na wiosnę z niecierpliwością czeka też mały jelonek aksis, który urodził się kilka dni temu we
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego