Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
tym tygodniu niewiele będzie się działo, możesz więc spokojnie przemyśleć kilka spraw i rozsupłać to, co się poplątało, metodycznie i bez nerwowych ruchów. Jeśli chcesz, potrafisz być w tym naprawdę dobra.
SKORPION (23 października - 22 listopada)
Masz teraz mnóstwo energii. Pora więc zastanowić się, co jest dla ciebie najważniejsze i skoczyć śmiało na głęboką wodę. Nie unikaj poważnych decyzji, które mogłyby odmienić coś na lepsze. Zarówno w finansach, jak i w miłości tym razem nie zaszkodzi odrobina hazardu. Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Jeśli zręcznie podejdziesz do sprawy, osiągniesz, co zechcesz.
STRZELEC (23 listopada - 21 grudnia)
W najbliższych dniach życie
tym tygodniu niewiele będzie się działo, możesz więc spokojnie przemyśleć kilka spraw i rozsupłać to, co się poplątało, metodycznie i bez nerwowych ruchów. Jeśli chcesz, potrafisz być w tym naprawdę dobra. <br>SKORPION (23 października - 22 listopada) <br>Masz teraz mnóstwo energii. Pora więc zastanowić się, co jest dla ciebie najważniejsze i skoczyć śmiało na głęboką wodę. Nie unikaj poważnych decyzji, które mogłyby odmienić coś na lepsze. Zarówno w finansach, jak i w miłości tym razem nie zaszkodzi odrobina hazardu. Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Jeśli zręcznie podejdziesz do sprawy, osiągniesz, co zechcesz. <br>STRZELEC (23 listopada - 21 grudnia) <br>W najbliższych dniach życie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego