Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
lotach do Oberstdorfu - zapowiada Adam Małysz. - Do tego czasu może będę trenował, a może tylko odpoczywał.
Po pierwszej serii prowadził niespodziewanie Mateusz Rutkowski, który skoczył 89,5 metra - o metr dalej od Małysza.
- Pierwszy raz wygrywam z Adamem. Złota jednak nie zdobywa się w jednej serii i muszę równie dobrze skoczyć w drugiej próbie - mówił Faktowi utalentowany zawodnik Wisły Zakopane.
Po pierwszej serii Małysz konsultował się ze swoim wujkiem Janem Szturcem i skorygował błędy. - Nie ukrywam, że udzieliłem Adamowi kilku rad. On sam też wiedział, co robił źle i co musi poprawić - przyznał Szturc.
Po dobrych radach wujka Adam Małysz leciał
lotach do Oberstdorfu&lt;/&gt; - zapowiada Adam Małysz. &lt;q&gt;- Do tego czasu może będę trenował, a może tylko odpoczywał.&lt;/&gt;<br>Po pierwszej serii prowadził niespodziewanie Mateusz Rutkowski, który skoczył 89,5 metra - o metr dalej od Małysza.<br>&lt;q&gt;- Pierwszy raz wygrywam z Adamem. Złota jednak nie zdobywa się w jednej serii i muszę równie dobrze skoczyć w drugiej próbie&lt;/&gt; - mówił Faktowi utalentowany zawodnik Wisły Zakopane.<br>Po pierwszej serii Małysz konsultował się ze swoim wujkiem Janem Szturcem i skorygował błędy. &lt;q&gt;- Nie ukrywam, że udzieliłem Adamowi kilku rad. On sam też wiedział, co robił źle i co musi poprawić&lt;/&gt; - przyznał Szturc.<br>Po dobrych radach wujka Adam Małysz leciał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego