Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.14 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
powodu.
ADAM SADY

Michał Wiśniewski stanął przed sądem
Monika O. (18 l.) oskarża Michała Wiśniewskiego (31 l.), że trzy lata temu podczas koncertu skoczył jej na głowę i spowodował wstrząs mózgu. Lekarz badający dziewczynę nie potwierdził przed sądem jej wersji.
Podczas koncertu Ich Troje 14 października 2001 r. Michał Wiśniewski skoczył w tłum fanów. Jedna z fanek, Monika O., twierdzi, że przez niego przeżyła szok i doznała wstrząsu mózgu.
W ostatni piątek przed sądem stanął lekarz Jacek U., który zeznał, że badania Moniki O. nie wykazały żadnego uszczerbku na zdrowiu.
BM

Linda tygrysem sypialni
Bogusław Linda (52 l.) w seksownym szlafroczku
powodu.<br>&lt;au&gt;ADAM SADY&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Michał Wiśniewski stanął przed sądem&lt;/&gt;<br>Monika O. (18 l.) oskarża Michała Wiśniewskiego (31 l.), że trzy lata temu podczas koncertu skoczył jej na głowę i spowodował wstrząs mózgu. Lekarz badający dziewczynę nie potwierdził przed sądem jej wersji.<br>Podczas koncertu Ich Troje 14 października 2001 r. Michał Wiśniewski skoczył w tłum fanów. Jedna z fanek, Monika O., twierdzi, że przez niego przeżyła szok i doznała wstrząsu mózgu.<br>W ostatni piątek przed sądem stanął lekarz Jacek U., który zeznał, że badania Moniki O. nie wykazały żadnego uszczerbku na zdrowiu.<br>&lt;au&gt;BM&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Linda tygrysem sypialni&lt;/&gt;<br>Bogusław Linda (52 l.) w seksownym szlafroczku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego