Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 11.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2002
Mam nadzieję, że Adam nie wyląduje poza podium, bo znowu będzie pełno komentarzy w stylu "Jak mógł z kimś takim przegrać?" albo "Ktoś tam nałykał się czegoś i dlatego wygrał". Ludzie, opanujcie się! Już dawno nie mieliśmy takiego sportowca, Adam jest wielki nawet jak będzie 20! (Verne)

* Po kwalifikacjach

(Adam skoczył najdalej, ale miał trzecią notę) - Adam nie chciał pokazać klasy. - A co taki skromny i się wstydzi? - Adam dobrze zrobił, że lądował na dwie nogi, po co miał ryzykować? (Martin) - On to wygra!!! (Bukmacher)

* Po pierwszej serii (Adam znów ma najdłuższy skok i znów jest trzeci) - Co to jest? Powinien
Mam nadzieję, że Adam nie wyląduje poza podium, bo znowu będzie pełno komentarzy w stylu "Jak mógł z kimś takim przegrać?" albo "Ktoś tam nałykał się czegoś i dlatego wygrał". Ludzie, opanujcie się! Już dawno nie mieliśmy takiego sportowca, Adam jest wielki nawet jak będzie 20! (Verne) <br><br>&lt;tit&gt;* Po kwalifikacjach&lt;/&gt;<br><br>(Adam skoczył najdalej, ale miał trzecią notę) - Adam nie chciał pokazać klasy. - A co taki skromny i się wstydzi? - Adam dobrze zrobił, że lądował na dwie nogi, po co miał ryzykować? (Martin) - On to wygra!!! (Bukmacher) <br><br>* Po pierwszej serii (Adam znów ma najdłuższy skok i znów jest trzeci) - Co to jest? Powinien
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego