Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
olimpijskich w Sydney, pokonując poprzeczkę na wysokości 2,30. Drugie miejsce zajęli ex aequo mistrz olimpijski Rosjanin Siergiej Kliugin i wicemistrz z Sydney, rekordzista świata zarówno w hali (2,43) jak i na stadionie (2,45) Kubańczyk Javier Sotomayor - obaj po 2,27.Na czwartej pozycji sklasyfikowano trzech zawodników, którzy skoczyli po 2,24: mistrza olimpijskiego z Atlanty Charlesa Austina (USA), rekordzistę Polski Artura Partykę (Skra Warszawa) i Staffana Stranda (Szwecja).
Konkurs kobiet wygrała mistrzyni świata z Sewilli (1999), brązowa medalistka igrzysk w Atlancie i piąta w Sydney Inga Babakowa. Reprezentantka Ukrainy uzyskała 1,98. Jedyna Polka w gronie 14 zawodniczek
olimpijskich w Sydney, pokonując poprzeczkę na wysokości 2,30. Drugie miejsce zajęli &lt;foreign&gt;ex aequo&lt;/&gt; mistrz olimpijski Rosjanin Siergiej Kliugin i wicemistrz z Sydney, rekordzista świata zarówno w hali (2,43) jak i na stadionie (2,45) Kubańczyk Javier Sotomayor - obaj po 2,27.Na czwartej pozycji sklasyfikowano trzech zawodników, którzy skoczyli po 2,24: mistrza olimpijskiego z Atlanty Charlesa Austina (USA), rekordzistę Polski Artura Partykę (Skra Warszawa) i Staffana Stranda (Szwecja).<br>Konkurs kobiet wygrała mistrzyni świata z Sewilli (1999), brązowa medalistka igrzysk w Atlancie i piąta w Sydney Inga Babakowa. Reprezentantka Ukrainy uzyskała 1,98. Jedyna Polka w gronie 14 zawodniczek