Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
wielkie różnice. Dzięki sieci komunikat rozejdzie się ponad granicami, a izolowani dotąd drobni farmerzy i rzemieślnicy staną się biznesmenami z dostępem do rynku światowego.

Oto garść przykładów ilustrujących rysujące się możliwości.

Starszyzna w peruwiańskiej wiosce Chincheros, zamieszkanej przez 500 rodzin, handluje elektronicznie warzywami, które wysyła do Nowego Jorku. Dochody wioski skoczyły z 500 do 1500 dolarów miesięcznie.

Producenci czosnku z Chin kontynentalnych sprzedają za pośrednictwem Internetu swój uprawiany bez nawozów sztucznych produkt sieci chińskich restauracji, którą odkryli (a ona odkryła ich) w Niemczech.

Fundacja Nur al Husajna pomogła założyć beduińskie stowarzyszenie wikliniarskie w pustynnej części południowej Jordanii. Zaczęło się od wyuczenia
wielkie różnice. Dzięki sieci komunikat rozejdzie się ponad granicami, a izolowani dotąd drobni farmerzy i rzemieślnicy staną się biznesmenami z dostępem do rynku światowego.<br><br>Oto garść przykładów ilustrujących rysujące się możliwości.<br><br>Starszyzna w peruwiańskiej wiosce Chincheros, zamieszkanej przez 500 rodzin, handluje elektronicznie warzywami, które wysyła do Nowego Jorku. Dochody wioski skoczyły z 500 do 1500 dolarów miesięcznie.<br><br>Producenci czosnku z Chin kontynentalnych sprzedają za pośrednictwem Internetu swój uprawiany bez nawozów sztucznych produkt sieci chińskich restauracji, którą odkryli (a ona odkryła ich) w Niemczech.<br><br>Fundacja Nur al Husajna pomogła założyć beduińskie stowarzyszenie wikliniarskie w pustynnej części południowej Jordanii. Zaczęło się od wyuczenia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego