Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
mnie kciuki. Oczywiście będzie kibicował Rosji, ale powiedział też, że nie chciałby, żeby o awansie decydował finał Rosja - Polska, bo miałby rozdarte serce.
A koledzy z zespołu?
- Przekomarzali się, że nie wygramy nawet seta z Rosjanami.
Pozwolił im pan na to?!
- Skąd! Z niektórymi założyłem się, że nie będzie to spacerek dla Rosjan. Nasz prezes też mówił, że gładko przegramy 0:3.
Z nim się też się pan założył?
- Oczywiście i to na bardzo dobrych warunkach. Stracę tysiąc dolarów, kiedy nie wygramy nawet seta. Gdy przegramy 1:3, jest remis. Każdy inny wynik to moje zwycięstwo.

KRZYSZTOF ŚWIERCZ, Lipsk

Ja najlepsza
mnie kciuki. Oczywiście będzie kibicował Rosji, ale powiedział też, że nie chciałby, żeby o awansie decydował finał Rosja - Polska, bo miałby rozdarte serce.&lt;/&gt;<br>&lt;who13&gt;A koledzy z zespołu?&lt;/&gt;<br>&lt;who14&gt;- Przekomarzali się, że nie wygramy nawet seta z Rosjanami.&lt;/&gt;<br>&lt;who13&gt;Pozwolił im pan na to?!&lt;/&gt;<br>&lt;who14&gt;- Skąd! Z niektórymi założyłem się, że nie będzie to spacerek dla Rosjan. Nasz prezes też mówił, że gładko przegramy 0:3.&lt;/&gt;<br>&lt;who13&gt;Z nim się też się pan założył?&lt;/&gt;<br>&lt;who14&gt;- Oczywiście i to na bardzo dobrych warunkach. Stracę tysiąc dolarów, kiedy nie wygramy nawet seta. Gdy przegramy 1:3, jest remis. Każdy inny wynik to moje zwycięstwo.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;KRZYSZTOF ŚWIERCZ, Lipsk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Ja najlepsza