Typ tekstu: Książka
Autor: Jamroży Zygmunt
Tytuł: Beton i jego technologie
Rok: 2000
norweskie), że próbki BWW wywiercone (? = l = = 150 mm) z konstrukcji wykazują większą odchyłkę od wytrzymałości rzeczywistej niż betony zwykłe, zestawione poniżej:
(tabela)

Wykazaną właściwość tłumaczy wyższa kruchość BWW, a więc wyższa wrażliwość na drgania podczas wiercenia.
Ze względu na dodatek Mk obniża się stopień alkaliczności BWW, ale z reguły nie spada poniżej pH = 11,5, która jest konieczna w celu ochrony zbrojenia przed korozją. Wysoka szczelność BWW podnosi warunki ochronne. Mimo dość dużej ciekłości mieszanki BWW, zawiera ona po zagęszczeniu do 1,5% porów powietrznych.
11.5. Organizacyjne zasady postępowania w projektowaniu składu betonu (kompetencje kadry)
•Projektant konstrukcji podaje klasę
norweskie), że próbki BWW wywiercone (? = l = = 150 mm) z konstrukcji wykazują większą odchyłkę od wytrzymałości rzeczywistej niż betony zwykłe, zestawione poniżej:<br>(tabela)<br><br>Wykazaną właściwość tłumaczy wyższa kruchość BWW, a więc wyższa wrażliwość na drgania podczas wiercenia.<br>Ze względu na dodatek Mk obniża się stopień alkaliczności BWW, ale z reguły nie spada poniżej pH = 11,5, która jest konieczna w celu ochrony zbrojenia przed korozją. Wysoka szczelność BWW podnosi warunki ochronne. Mimo dość dużej ciekłości mieszanki BWW, zawiera ona po zagęszczeniu do 1,5% porów powietrznych.<br>11.5. Organizacyjne zasady postępowania w projektowaniu składu betonu (kompetencje kadry)<br>&#149;Projektant konstrukcji podaje klasę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!