Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.23 (19)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
listami gończymi. Najwięcej roboty mieli na stacjach Pole Mokotowskie, Centrum i Ratusz. To tam przewija się najwięcej osób.
PIOTR BOROWIEC

Nasza Gosia wie gdzie się ogrzać
Wystarczy trochę poszukać. W Warszawie jest bardzo dużo... tropikalnych miejsc. Albo trzeba sobie chwilę pobiegać po schodach!
Zima zadomowiła się już na dobre! Temperatura spada coraz niżej, do minus 8 - 9 stopni. Wiatr wieje jak szalony, wieczorami sypie śnieg... Czy zima w Warszawie musi być taka przygnębiająca? Nie! Ruszyłam w miasto szukać ciepła i... szybko je znalazłam! No to co, że czasem w trochę dziwnych miejscach?
Mniej więcej w półtorej godziny znalazłam cztery niezawodne sposoby
listami gończymi. Najwięcej roboty mieli na stacjach Pole Mokotowskie, Centrum i Ratusz. To tam przewija się najwięcej osób.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;PIOTR BOROWIEC&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nasza Gosia wie gdzie się ogrzać&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Wystarczy trochę poszukać. W Warszawie jest bardzo dużo... tropikalnych miejsc. Albo trzeba sobie chwilę pobiegać po schodach!&lt;/&gt;<br>Zima zadomowiła się już na dobre! Temperatura spada coraz niżej, do minus 8 - 9 stopni. Wiatr wieje jak szalony, wieczorami sypie śnieg... Czy zima w Warszawie musi być taka przygnębiająca? Nie! Ruszyłam w miasto szukać ciepła i... szybko je znalazłam! No to co, że czasem w trochę dziwnych miejscach?<br>Mniej więcej w półtorej godziny znalazłam cztery niezawodne sposoby
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!