Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: gazetka informacyjna o prywatyzacji
Rok: 2000
W powszechnej opinii duże oferty prywatyzacyjne odciągają uwagę inwestorów od rynku wtórnego. Czy oferta PKN ORLEN może negatywnie wpłynąć na koniunkturę giełdową?
- Nie zgadzam się z tym. Z moich doświadczeń wynika, że nigdy taka sytuacja nie miała miejsca na naszym rynku. Dotychczas może na dzień lub dwa ceny niektórych akcji spadały, ale nie wiadomo na pewno, czy był to wpływ oferty.
Natomiast jest już niemal regułą, że później ceny na rynku wzrastają. To jest właśnie wynik dodatkowego zainteresowania giełdą i zwiększonych obrotów.
- Jakim powodzeniem cieszą się koncerny paliwowe na świecie?
- Obecnie inwestorzy koncentrują uwagę na spółkach internetowych. Uważam, że w dużym
W powszechnej opinii duże oferty prywatyzacyjne odciągają uwagę inwestorów od rynku wtórnego. Czy oferta PKN ORLEN może negatywnie wpłynąć na koniunkturę giełdową?&lt;/&gt; <br>- Nie zgadzam się z tym. Z moich doświadczeń wynika, że nigdy taka sytuacja nie miała miejsca na naszym rynku. Dotychczas może na dzień lub dwa ceny niektórych akcji spadały, ale nie wiadomo na pewno, czy był to wpływ oferty. <br>Natomiast jest już niemal regułą, że później ceny na rynku wzrastają. To jest właśnie wynik dodatkowego zainteresowania giełdą i zwiększonych obrotów. <br>&lt;hi&gt;- Jakim powodzeniem cieszą się koncerny paliwowe na świecie?&lt;/&gt; <br>- Obecnie inwestorzy koncentrują uwagę na spółkach internetowych. Uważam, że w dużym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego