Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
2 zł (koszt tzw. wsadu do kotła) dostają trzydaniowy posiłek. Dwudziestu osobom opiekunki społeczne roznoszą obiady do domów. - O pierwszej podopieczny zje sobie drugie danie - objaśnia Danuta Skibniewska, kierowniczka domu - a zupę odgrzeje na kolację.
Przy CPS działa też Specjalistyczny Ośrodek Poradnictwa Rodzinnego (SOPR). Zatrudnionych jest w nim czterech konsultantów: specjalista pracy socjalnej, psycholog, pedagog i prawnik. Jedną z form pracy SOPR jest "przekazywanie zainteresowanym rodzinom materiałów informacyjno-edukacyjnych o negatywnych zjawiskach społecznych, nowych kierunkach w pedagogice, publikowanie ich w prasie lokalnej i na tablicy w CPS".

Za pieniądze na dziecko


- W Węgrowie mają luksusowe warunki - powiada Alicja Reguszczak, kierowniczka Miejsko
2 zł (koszt tzw. wsadu do kotła) dostają trzydaniowy posiłek. Dwudziestu osobom opiekunki społeczne roznoszą obiady do domów. - O pierwszej podopieczny zje sobie drugie danie - objaśnia Danuta Skibniewska, kierowniczka domu - a zupę odgrzeje na kolację.<br>Przy CPS działa też Specjalistyczny Ośrodek Poradnictwa Rodzinnego (SOPR). Zatrudnionych jest w nim czterech konsultantów: specjalista pracy socjalnej, psycholog, pedagog i prawnik. Jedną z form pracy SOPR jest "przekazywanie zainteresowanym rodzinom materiałów informacyjno-edukacyjnych o negatywnych zjawiskach społecznych, nowych kierunkach w pedagogice, publikowanie ich w prasie lokalnej i na tablicy w CPS".<br><br>&lt;tit&gt;Za pieniądze na dziecko&lt;/&gt;<br><br><br>- W Węgrowie mają luksusowe warunki - powiada Alicja Reguszczak, kierowniczka Miejsko
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego