Typ tekstu: Czat
Tytuł: aluzje erotyczne
Rok: 2004
tamtych lat,
z tamtych lat ,
z tamtych lat..................
papapapapapap milusiaaaaaaaaaaa alusiaaaaaaaaaaaaa ty piękna czarusiaaa o proszę poczęstuj się mym sercem
hej hej papap
ale się zrobiło milutko i romantycznie

a nie lubisz tak ??
co za dużo to...nie zdrowo.....
ale cisza.....
no to czas na sieciowe spanko.....
hejjjjjjj
witaj
witammmmm

spicie wszyscy?
hejka.....re witanko.......
hejjjjj
ja nie śpię
.......
witanko
dyżur macie dzisiaj?

ja nie dyżuruję dziś

ja jeszcze dyżuruję
o...tyyy..... pijesz piwko????
......

jeszcze nie, ale chyba zaczne, piwko usypia

pić piwo po to żeby spać?
piwko.. jest dooooobre do gadania....

masz rację
...chyba masz małą robótkę?
raczej mało godzin
tamtych lat,<br>z tamtych lat ,<br>z tamtych lat..................&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;papapapapapap milusiaaaaaaaaaaa &lt;symbol desc="emot"&gt; alusiaaaaaaaaaaaaa ty piękna czarusiaaa o proszę poczęstuj się mym sercem&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;hej hej papap&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt;ale się zrobiło milutko i romantycznie &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO9&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; a nie lubisz tak ?? <br>&lt;WHO9&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;co za dużo to...nie zdrowo.....&lt;/&gt;<br>&lt;WHO9&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;ale cisza.....&lt;/&gt;<br>&lt;wHO9&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;no to czas na sieciowe spanko.....&lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt;hejjjjjjj&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; witaj&lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt;witammmmm &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt;spicie wszyscy?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO16&gt;hejka.....re witanko.......&lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; hejjjjj&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt;ja nie śpię &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO16&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt;.......&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; witanko&lt;/&gt;<br>&lt;WHO16&gt;dyżur macie dzisiaj?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO16&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt;ja nie dyżuruję dziś &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO17&gt;ja jeszcze dyżuruję &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO16&gt;o...tyyy..... pijesz piwko????&lt;/&gt;<br>&lt;WHO16&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt;...... &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO17&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt;jeszcze nie, ale chyba zaczne, piwko usypia&lt;/&gt;<br>&lt;WHO18&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO16&gt;pić piwo po to żeby spać? <br>&lt;WHO16&gt;piwko.. jest dooooobre do gadania....&lt;/&gt;<br>&lt;WHO18&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;wHO17&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; masz rację &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO16&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt;...chyba masz małą robótkę?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO17&gt;raczej mało godzin
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!