Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
biorąca w siebie pioruny i upartym istnieniem, trwaniem nieulękłym, szeptem pokornym świadcząca przeciw nim - o miłości życia, o woli życia, o nieugiętości w klęsce". Napisał to w kilka dni po Jej śmierci.

Spis rzeczy, co minęły

Koniec wieku (co było do przewidzenia) obfituje w wydawnictwa stanowiące coś w rodzaju swoistego spisu rzeczy minionej epoki. Na półce z takimi właśnie książkami doskonale usytuował się almanach Reader's Digest "Burzliwy wiek XX", uwzględniający również wydarzenia w Polsce. Obok wielkiej polityki mieści się tam i świat mody, i świat otaczających nas dziś rzeczy, które kiedyś ktoś wynalazł.

Bez praw dla kobiet

Świat, w którym prawa dyktują
biorąca w siebie pioruny i upartym istnieniem, trwaniem nieulękłym, szeptem pokornym świadcząca przeciw nim - o miłości życia, o woli życia, o nieugiętości w klęsce". Napisał to w kilka dni po Jej śmierci.<br><br>&lt;tit&gt;Spis rzeczy, co minęły&lt;/&gt;<br><br>Koniec wieku (co było do przewidzenia) obfituje w wydawnictwa stanowiące coś w rodzaju swoistego spisu rzeczy minionej epoki. Na półce z takimi właśnie książkami doskonale usytuował się almanach Reader's Digest "Burzliwy wiek XX", uwzględniający również wydarzenia w Polsce. Obok wielkiej polityki mieści się tam i świat mody, i świat otaczających nas dziś rzeczy, które kiedyś ktoś wynalazł. <br><br>&lt;tit&gt;Bez praw dla kobiet&lt;/&gt;<br><br>Świat, w którym prawa dyktują
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!