Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Anna Rozalska
Tytuł: strona o sztuce i informatyce
Rok wydania: 2001
Rok powstania: 2004
rozbudowywania swego aparatu poznawczego, do szukania najlepszych dla siebie metod uczenia się, że polubi uczenie się i będzie chciał uczyć się przez całe życie.
Wzbogacanie własnego uczenia się nastąpi oczywiście dzięki rzeczom takim jak ołówek, piłka, zeszyt, kalkulator, nożyczki, klej, komputer, drukarka, glina, kamera, skansen, telewizja, basen itd. Oczywiście wśród spisu rzeczy jest komputer teraz już tak samo ważny jak glina czy nożyczki. To tylko rzecz. Dla dziecka stosowanie komputera dla wzbogacania własnego uczenia się stanie się rzeczywistością dzięki mądrej działalności wielu ludzi - rodziców, nauczycieli, ministrów i programistów.

Warto stawiać młodego człowieka w sytuacji wzbogacającego kontaktu z wieloma różnorodnymi bodźcami, konieczności przystosowania
rozbudowywania swego aparatu poznawczego, do szukania najlepszych dla siebie metod uczenia się, że polubi uczenie się i będzie chciał uczyć się przez całe życie. <br>Wzbogacanie własnego uczenia się nastąpi oczywiście dzięki rzeczom takim jak ołówek, piłka, zeszyt, kalkulator, nożyczki, klej, komputer, drukarka, glina, kamera, skansen, telewizja, basen itd. Oczywiście wśród spisu rzeczy jest komputer teraz już tak samo ważny jak glina czy nożyczki. To tylko rzecz. Dla dziecka stosowanie komputera dla wzbogacania własnego uczenia się stanie się rzeczywistością dzięki mądrej działalności wielu ludzi - rodziców, nauczycieli, ministrów i programistów.<br><br>Warto stawiać młodego człowieka w sytuacji wzbogacającego kontaktu z wieloma różnorodnymi bodźcami, konieczności przystosowania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!