Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
kapeluszach
Twardziele w kapeluszach i z cygarem w zębach. Także ci w wersji kowbojskiej: w wymiętych dżinsach i skórzanym kapeluszu; to bohaterowie minionej epoki.

Wyreżyserowany przypadek
Janet Jackson (37 l.) pokazała się z jednym z najbardziej pożądanych kawalerów Hollywood, czyli Justinem Timberlake'iem (22 l.). Kiedy szalała z nim na scenie, spod bluzki wychyliła się jej kształtna, zakolczykowana pierś.

JOANNA LENART

Karol się wyluzował?
Książę Karol (55 l.) walczy z wizerunkiem sztywnego ponuraka. Aby podnieść swą pozycję w rankingach popularności, postawił na młodzież i sfotografował się ze ślicznotkami z Atomic Kitten. Znowu jednak nie trafił w moment. Dziewczyny właśnie ogłosiły, że zawieszają
kapeluszach&lt;/&gt;<br>Twardziele w kapeluszach i z cygarem w zębach. Także ci w wersji kowbojskiej: w wymiętych dżinsach i skórzanym kapeluszu; to bohaterowie minionej epoki.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Wyreżyserowany przypadek&lt;/&gt;<br>Janet Jackson (37 l.) pokazała się z jednym z najbardziej pożądanych kawalerów Hollywood, czyli Justinem Timberlake'iem (22 l.). Kiedy szalała z nim na scenie, spod bluzki wychyliła się jej kształtna, zakolczykowana pierś.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Karol się wyluzował?&lt;/&gt;<br>Książę Karol (55 l.) walczy z wizerunkiem sztywnego ponuraka. Aby podnieść swą pozycję w rankingach popularności, postawił na młodzież i sfotografował się ze ślicznotkami z Atomic Kitten. Znowu jednak nie trafił w moment. Dziewczyny właśnie ogłosiły, że zawieszają
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!