Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.26
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Forum czytelników
Marian z Gorzowa: - Zmniejszenie liczby województw to bardzo dobry pomysł (Chcą skreślić Lubuskie c. d. "GL" z 25 bm.). Im mniej województw, tym mniej pieniędzy wydamy na niepotrzebną biurokrację. Wtedy znajdą się pieniądze na służbę zdrowia i szkolnictwo.

Andrzej z Kostrzyna nad Odrą: - Gazeta ostrzega przed zjedzeniem muchomora sromotnikowego (O włos od śmierci - "GL" z 25 bm.). Dobrze, że wiemy jakie są konsekwencje zjedzenia trującej rośliny, ale na zdjęciu jest inny grzyb. Muchomor, o którym mowa w artykule ma lekko zielonkawy kolor.
Od red. Tekst ilustrowaliśmy zdjęciem grzyba trującego, który rzeczywiście nie jest muchomorem sromotnikowym.

Julianna z Zielonej Góry
Forum czytelników&lt;/&gt;<br>Marian z Gorzowa: - Zmniejszenie liczby województw to bardzo dobry pomysł (Chcą skreślić Lubuskie c. d. "GL" z 25 bm.). Im mniej województw, tym mniej pieniędzy wydamy na niepotrzebną biurokrację. Wtedy znajdą się pieniądze na służbę zdrowia i szkolnictwo. <br><br>Andrzej z Kostrzyna nad Odrą: - Gazeta ostrzega przed zjedzeniem muchomora sromotnikowego (O włos od śmierci - "GL" z 25 bm.). Dobrze, że wiemy jakie są konsekwencje zjedzenia trującej rośliny, ale na zdjęciu jest inny grzyb. Muchomor, o którym mowa w artykule ma lekko zielonkawy kolor. <br>Od red. Tekst ilustrowaliśmy zdjęciem grzyba trującego, który rzeczywiście nie jest muchomorem sromotnikowym. <br><br>Julianna z Zielonej Góry
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego