Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
PiS, wszyscy politycy powinni się zgodzić na sprawdzanie majątków. Fakt dowiedział się, że wkrótce PiS złoży projekty ustaw, które mają do tego doprowadzić.
PiS chce dwóch rzeczy. Po pierwsze, do tej pory ujawnianie majątków obowiązywało jedynie posłów, senatorów i samorządowców. Co pół roku składają oni oświadczenia publikowane w Internecie. Ale stan posiadania innych ViP-ów, w tym prezydenta i ministrów, którzy nie są posłami - pozostaje tajemnicą. Po drugie, politycy mogą dziś wpisać tak naprawdę, co chcą. PiS chce, by oświadczenia były badane przez urzędy kontroli skarbowej. - Chcemy uszczelnić system kontroli - tłumaczy poseł Adam Bielan (30 l.).
ASA

WASZE LISTY
Prawo do obrony
PiS, wszyscy politycy powinni się zgodzić na sprawdzanie majątków. Fakt dowiedział się, że wkrótce PiS złoży projekty ustaw, które mają do tego doprowadzić.<br>PiS chce dwóch rzeczy. Po pierwsze, do tej pory ujawnianie majątków obowiązywało jedynie posłów, senatorów i samorządowców. Co pół roku składają oni oświadczenia publikowane w Internecie. Ale stan posiadania innych ViP-ów, w tym prezydenta i ministrów, którzy nie są posłami - pozostaje tajemnicą. Po drugie, politycy mogą dziś wpisać tak naprawdę, co chcą. PiS chce, by oświadczenia były badane przez urzędy kontroli skarbowej. &lt;q&gt;- Chcemy uszczelnić system kontroli&lt;/&gt; - tłumaczy poseł Adam Bielan (30 l.).<br>&lt;au&gt;ASA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;WASZE LISTY&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Prawo do obrony
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego