Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy komputerowe
Rok: 1998
Bogata oferta zestawów multimedialnych o dowolnych konfiguracjach.
W sytuacji, gdy liczy się każda złotówka, o zakupie decyduje - niestety - najczęściej niska cena, a nie jakość sprzętu. Nasza propozycja dla Państwa spełnia obydwa warunki: dobry komputer za dobrą cenę.
Oferujemy komputery klasy PC o nowoczesnej architekturze płyty głównej PCI (Plug & Play) wyposażonej standardowo w 4MB RAM i z procesorami Intela 486 DX2/50, 486 DX2/66, 486 DX4/100 i Pentium 75/90/100 - w wersji pozbawionej błędów.


AXON
TYLKO DOBRE KOMPUTERY
CENNIK DETALICZNY
Zestaw Multimedialny W SUPER CENIE
Komputer promocyjny zawiera: obudowę Mini Tower, płytę główną opartą na układach Intela, procesor Intel
Bogata oferta zestawów multimedialnych o dowolnych konfiguracjach.<br>W sytuacji, gdy liczy się każda złotówka, o zakupie decyduje - niestety - najczęściej niska cena, a nie jakość sprzętu. Nasza propozycja dla Państwa spełnia obydwa warunki: dobry komputer za dobrą cenę.<br>Oferujemy komputery klasy PC o nowoczesnej architekturze płyty głównej PCI (Plug &amp; Play) wyposażonej standardowo w 4MB RAM i z procesorami Intela 486 DX2/50, 486 DX2/66, 486 DX4/100 i Pentium 75/90/100 - w wersji pozbawionej błędów.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="computer"&gt;<br>&lt;tit&gt;AXON<br>TYLKO DOBRE KOMPUTERY&lt;/&gt;<br>CENNIK DETALICZNY<br>Zestaw Multimedialny W SUPER CENIE <br>Komputer promocyjny zawiera: obudowę Mini Tower, płytę główną opartą na układach Intela, procesor Intel
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego