Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy motoryzacyjne
Rok: 1999
jest zresztą tradycją firmy Opel.

Klasyka bezpieczeństwa
Rodzinny - znaczy w pełni bezpieczny. Prawdę tę bardzo szybko pojęli konstruktorzy i inżynierowie firmy Opel. Niemiecki koncern jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie wyposażania swoich samochodów w systemy mające podnieść poziom biernego i czynnego bezpieczeństwa pasażerów.
Produkowana w gliwickiej fabryce Astra Classic wyposażona będzie standardowo w napinacze pasów bezpieczeństwa oraz wzmocnienia boczne.
Każdy samochód opuszczający bramy gliwickiej fabryki otrzyma także, w ramach wyposażenia podstawowego, 2 poduszki powietrzne - dla kierowcy i dla pasażera. To kolejny dowód na wyjątkową pozycję Astry Classic - klasyka w dziedzinie bezpieczeństwa.

Klasyka jakości
Nikt już dziś nie zmierzy czasu intensywnych przygotowań, ekspertyz
jest zresztą tradycją firmy Opel.<br><br>&lt;tit&gt;Klasyka bezpieczeństwa&lt;/&gt;<br>Rodzinny - znaczy w pełni bezpieczny. Prawdę tę bardzo szybko pojęli konstruktorzy i inżynierowie firmy Opel. Niemiecki koncern jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie wyposażania swoich samochodów w systemy mające podnieść poziom biernego i czynnego bezpieczeństwa pasażerów.<br>Produkowana w gliwickiej fabryce Astra Classic wyposażona będzie standardowo w napinacze pasów bezpieczeństwa oraz wzmocnienia boczne.<br>Każdy samochód opuszczający bramy gliwickiej fabryki otrzyma także, w ramach wyposażenia podstawowego, 2 poduszki powietrzne - dla kierowcy i dla pasażera. To kolejny dowód na wyjątkową pozycję Astry Classic - klasyka w dziedzinie bezpieczeństwa.<br><br>&lt;tit&gt;Klasyka jakości&lt;/&gt;<br>Nikt już dziś nie zmierzy czasu intensywnych przygotowań, ekspertyz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego