Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 20/04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wrzodowej, nadciśnienia tętniczego i osteoporozy.
Tak więc, choć dzisiejsza wiedza medyczna nie pozwala jeszcze na całkowite wyeliminowanie alergii, skutecznie ułatwia alergikowi życie.
Małgorzata Budzyńska


Kuchnia nowoczesna

Aktualne trendy promują kuchnie proste w formie, wręcz minimalistyczne. Takie pomieszczenia sprawiają wrażenie bardziej przestronnych.
Zmieniają się również bardzo standardowe wymiary. Na przykład blat, standardowo instalowany na wysokości 85 cm, teraz montowany jest o kilka centymetrów wyżej.
Dodatkowo odpowiednie strefy pracy ulegają zróżnicowaniu wysokości, np. wyżej się zmywa, a niżej gotuje.
Jeśli zdecydowaliśmy się na zastosowanie "wyspy" - wyodrębnionego miejsca na środku pomieszczenia z wbudowaną kuchenką, warto pomyśleć o okapie. Istnieje możliwość przymocowania okapu bezpośrednio do
wrzodowej, nadciśnienia tętniczego i osteoporozy.<br>Tak więc, choć dzisiejsza wiedza medyczna nie pozwala jeszcze na całkowite wyeliminowanie alergii, skutecznie ułatwia alergikowi życie.<br>&lt;au&gt;Małgorzata Budzyńska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;<br>&lt;tit&gt;Kuchnia nowoczesna&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Aktualne trendy promują kuchnie proste w formie, wręcz minimalistyczne. Takie pomieszczenia sprawiają wrażenie bardziej przestronnych.&lt;/&gt;<br>Zmieniają się również bardzo standardowe wymiary. Na przykład blat, standardowo instalowany na wysokości 85 cm, teraz montowany jest o kilka centymetrów wyżej.<br>Dodatkowo odpowiednie strefy pracy ulegają zróżnicowaniu wysokości, np. wyżej się zmywa, a niżej gotuje.<br>Jeśli zdecydowaliśmy się na zastosowanie "wyspy" - wyodrębnionego miejsca na środku pomieszczenia z wbudowaną kuchenką, warto pomyśleć o okapie. Istnieje możliwość przymocowania okapu bezpośrednio do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego