Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy motoryzacyjne
Rok: 2000
SEAT zapewniają komfort podróżowania. Przestronność, funkcjonalność i ergonomia to nadrzędne zasady, którymi kieruje się SEAT. Dzięki temu Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska. Wszystkie oferowane modele gwarantują komfort jazdy zarówno na krótkich, jak i na długich dystansach.
Maksimum czynnego i biernego bezpieczeństwa użytkownika to nasza naczelna zasada. Wszystkie modele SEATa standardowo wyposażone są w poduszki powietrzne, a także w strefy kontrolowanego zgniotu, wzmocnienia boczne i pirotechniczne napinacze pasów bezpieczeństwa. W ofercie znajdują się również dodatkowe, dwie boczne poduszki powietrzne oraz systemy ABS, EDS, MSR i ESP.

Aral to firma z ponad 100-letnią tradycją, a wywodzi się z Zachodnioniemieckiego Związku Sprzedawców
SEAT zapewniają komfort podróżowania. Przestronność, funkcjonalność i ergonomia to nadrzędne zasady, którymi kieruje się SEAT. Dzięki temu Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska. Wszystkie oferowane modele gwarantują komfort jazdy zarówno na krótkich, jak i na długich dystansach.<br>Maksimum czynnego i biernego bezpieczeństwa użytkownika to nasza naczelna zasada. Wszystkie modele SEATa standardowo wyposażone są w poduszki powietrzne, a także w strefy kontrolowanego zgniotu, wzmocnienia boczne i pirotechniczne napinacze pasów bezpieczeństwa. W ofercie znajdują się również dodatkowe, dwie boczne poduszki powietrzne oraz systemy ABS, EDS, MSR i ESP.<br><br>Aral to firma z ponad 100-letnią tradycją, a wywodzi się z Zachodnioniemieckiego Związku Sprzedawców
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego