Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
na początku jej ustawienia tylko jedną serię błysków.
Granat ręczny rzuca się do okopu, w którym jest rozmieszczona grupa piechoty. Najmniejsza odległość rzutu - 25 m (oznaczona chorągiewką itp.). Trafienie liczy się gdy granat wpadnie do okopu. Rzuca się tylko w dzień.
Po strzelaniu do grupy piechoty w okopie z podstawowego stanowiska ogniowego ćwiczący maszerują do przodu przez cały czas ukazywania celów. Całkowita odległość przemieszczania wynosi 200 - 300 m.
Oceny:
- bardzo dobra - trafić w cztery cele, w tym w karabin maszynowy, a w dzień trafić granatem do okopu;
- dobra - trafić w trzy cele, w tym w karabin maszynowy, a w dzień trafić granatem
na początku jej ustawienia tylko jedną serię błysków.<br>Granat ręczny rzuca się do okopu, w którym jest rozmieszczona grupa piechoty. Najmniejsza odległość rzutu - 25 m (oznaczona chorągiewką itp.). Trafienie liczy się gdy granat wpadnie do okopu. Rzuca się tylko w dzień.<br>Po strzelaniu do grupy piechoty w okopie z podstawowego stanowiska ogniowego ćwiczący maszerują do przodu przez cały czas ukazywania celów. Całkowita odległość przemieszczania wynosi 200 - 300 m.<br>Oceny:<br>- bardzo dobra - trafić w cztery cele, w tym w karabin maszynowy, a w dzień trafić granatem do okopu;<br>- dobra - trafić w trzy cele, w tym w karabin maszynowy, a w dzień trafić granatem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego