Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 17
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
uczył też w technikum weterynaryjnym, a od trzech lat jest dyrektorem SP 11. Uczy wychowania fizycznego.
- Tworzymy coś od nowa - uważa dyr. Skrzypiec. - To najtrudniejszy okres pracy. Trzeba będzie na nowo tworzyć klasy, zestawić dzieci, które dotąd żyły w różnych grupach społecznych. W mojej szkole uczyć się będą mieszkańcy bloków, starego miasta i Romowie. Wspólnie będą tworzyć jedną grupę.
- Z pewnością istnieje obawa, czy wszystko pójdzie po naszej myśli. Nie będzie łatwo... - dodaje dyr. Temecka.
Jednym z ważniejszych zadań, jakie stawia przed sobą dyrektor I Gimnazjum, jest stworzenie w szkole pracowni internetowej.
Nowotarskie gimnazja będą otwarte również dla uczniów z innych miejscowości
uczył też w technikum weterynaryjnym, a od trzech lat jest dyrektorem SP 11. Uczy wychowania fizycznego.<br>- Tworzymy coś od nowa - uważa dyr. Skrzypiec. - To najtrudniejszy okres pracy. Trzeba będzie na nowo tworzyć klasy, zestawić dzieci, które dotąd żyły w różnych grupach społecznych. W mojej szkole uczyć się będą mieszkańcy bloków, starego miasta i Romowie. Wspólnie będą tworzyć jedną grupę.<br>- Z pewnością istnieje obawa, czy wszystko pójdzie po naszej myśli. Nie będzie łatwo... - dodaje dyr. Temecka.<br>Jednym z ważniejszych zadań, jakie stawia przed sobą dyrektor I Gimnazjum, jest stworzenie w szkole pracowni internetowej.<br>Nowotarskie gimnazja będą otwarte również dla uczniów z innych miejscowości
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego