Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
5-letniego synka oraz 1,5-roczną córeczkę. Myślę, że decyzja o przeprowadzce z Nowego Jorku do Los Angeles, gdzie zawsze świeci słońce, a dzieci mogą ciągle przebywać na powietrzu - była trafna.
W Polsce masz wielu wielbicieli. Czy kiedyś nas odwiedzisz?
- Bardzo chętnie. Mój fryzjer dużo mi opowiadał o pięknie starych miast - o Krakowie i Gdańsku. Szkoda tylko, że wasz język jest tak trudny. Ale dla moich fanów w Polsce mam niespodziankę. W reklamówce wypowiadam dwa zdania po polsku: "Twój dzień. Twoja woda". Uważam, że taki produkt, jakim jest woda Arctic, powinien być reklamowany w rodzimym języku.
Zatem do zobaczenia w Polsce
5-letniego synka oraz 1,5-roczną córeczkę. Myślę, że decyzja o przeprowadzce z Nowego Jorku do Los Angeles, gdzie zawsze świeci słońce, a dzieci mogą ciągle przebywać na powietrzu - była trafna.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;W Polsce masz wielu wielbicieli. Czy kiedyś nas odwiedzisz?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;&lt;transl&gt;- Bardzo chętnie. Mój fryzjer dużo mi opowiadał o pięknie starych miast - o Krakowie i Gdańsku. Szkoda tylko, że wasz język jest tak trudny. Ale dla moich fanów w Polsce mam niespodziankę. W reklamówce wypowiadam dwa zdania po polsku: "Twój dzień. Twoja woda". Uważam, że taki produkt, jakim jest woda Arctic, powinien być reklamowany w rodzimym języku.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Zatem do zobaczenia w Polsce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego