Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
2 anteny satelitarne, posiada 2 telefony stacjonarne i 2 komórkowe, sprowadza wino z Francji. Na życie pozostaje więc niecałe 2500 marek. Majątek to nie jest, żyją na styk, lecz swobodnie. Raz do roku jeżdżą na urlop, ale tylko po Europie, a gdy brakuje pieniędzy - pomagają sobie debetem.

Tak na marginesie - statystyczny Niemiec jest zadłużony na 27 tys. marek, co jakiś czas prasa odnotowuje samobójstwa z powodu trudności w spłacaniu. Marzeniem Müllerów na stare lata jest życie tam, gdzie tanio i ciepło. Dzisiaj te kryteria spełnia Hiszpania, co będzie jutro - nie wiadomo.

Na szczęście bezdzietni

Hans Jurgen i Kornelia to 40-latkowie
2 anteny satelitarne, posiada 2 telefony stacjonarne i 2 komórkowe, sprowadza wino z Francji. Na życie pozostaje więc niecałe 2500 marek. Majątek to nie jest, żyją na styk, lecz swobodnie. Raz do roku jeżdżą na urlop, ale tylko po Europie, a gdy brakuje pieniędzy - pomagają sobie debetem.<br><br>Tak na marginesie - statystyczny Niemiec jest zadłużony na 27 tys. marek, co jakiś czas prasa odnotowuje samobójstwa z powodu trudności w spłacaniu. Marzeniem Müllerów na stare lata jest życie tam, gdzie tanio i ciepło. Dzisiaj te kryteria spełnia Hiszpania, co będzie jutro - nie wiadomo.<br><br>&lt;tit&gt;Na szczęście bezdzietni&lt;/&gt;<br><br>Hans Jurgen i Kornelia to 40-latkowie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego