Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
do towarzystwa zawodowych kilerów.
- Ilu zawodowych morderców działa w Polsce?
- Elita to 3-4 nazwiska, a raczej pseudonimy. Zwykłych szeregowych zabijaków jest kilkudziesięciu, większość z nich to przybysze ze Wschodu.
- Co jest potrzebne do tego zawodu?
- Profesjonalne podejście. Zawodowcy, gdy mają zlecenie, dbają o formę fizyczną i psychiczną. Biegają, trenują strzelanie, przestają pić alkohol i przygotowują plan akcji.
- Podobno najlepsi "mokrą robotę" wykonują w ciągu 48 godzin?
- Dla fachowców nie liczy się czas, tylko skuteczność i rodzaj celu. Łatwo to można zlikwidować "płotkę", nawet w ciągu godziny. Żeby ustrzelić "grubą rybę", potrzeba czasami wielomiesięcznych wysiłków.
- Czy twoja praca kończy się na
do towarzystwa zawodowych kilerów.<br>- Ilu zawodowych morderców działa w Polsce?<br>- Elita to 3-4 nazwiska, a raczej pseudonimy. Zwykłych szeregowych zabijaków jest kilkudziesięciu, większość z nich to przybysze ze Wschodu.<br>- Co jest potrzebne do tego zawodu?<br>- Profesjonalne podejście. Zawodowcy, gdy mają zlecenie, dbają o formę fizyczną i psychiczną. Biegają, trenują strzelanie, przestają pić alkohol i przygotowują plan akcji.<br>- Podobno najlepsi "mokrą robotę" wykonują w ciągu 48 godzin?<br>- Dla fachowców nie liczy się czas, tylko skuteczność i rodzaj celu. Łatwo to można zlikwidować "płotkę", nawet w ciągu godziny. Żeby ustrzelić "grubą rybę", potrzeba czasami wielomiesięcznych wysiłków.<br>- Czy twoja praca kończy się na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego