Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ją, by usunęła ciążę, kiedy tego nie chce. Decyzja należy tylko do niej.
Karina, 29 lat, bankowiec

Mimo że w Polsce aborcja została prawnie zakazana, mam nadzieję, że nikt nie łudzi się, że zmniejszyło to liczbę wykonywanych zabiegów. Kiedy wreszcie mężczyźni zrozumieją, że mamy prawo do kierowania swoim losem i świadomego macierzyństwa i nic nie jest nas w stanie zmusić do urodzenia niechcianego dziecka?
Julia, 27 lat, lektorka

Żaden mężczyzna nie powinien mieć wpływu na decyzję kobiety. To ona będzie nosiła w sobie dziecko. I to ona będzie czuła ból, jeśli wybierze coś, co po czasie uzna za błąd.
Ruta, 22 lata
ją, by usunęła ciążę, kiedy tego nie chce. Decyzja należy tylko do niej.<br>Karina, 29 lat, bankowiec<br><br>Mimo że w Polsce aborcja została prawnie zakazana, mam nadzieję, że nikt nie łudzi się, że zmniejszyło to liczbę wykonywanych zabiegów. Kiedy wreszcie mężczyźni zrozumieją, że mamy prawo do kierowania swoim losem i świadomego macierzyństwa i nic nie jest nas w stanie zmusić do urodzenia niechcianego dziecka?<br>Julia, 27 lat, lektorka<br><br>Żaden mężczyzna nie powinien mieć wpływu na decyzję kobiety. To ona będzie nosiła w sobie dziecko. I to ona będzie czuła ból, jeśli wybierze coś, co po czasie uzna za błąd. <br>Ruta, 22 lata
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego