Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: strona internetowa o psychologii i religii
Rok: 2003
nieszczęśliwi ludzie na świecie.
Bo jakoś tak dziwnie się układa, że szczęście można mierzyć nie miarką innych, czy Cię ocenią jako osobę szczęśliwą, ale tylko Twoją własną miarą: Czy Ty czujesz się szczęśliwy(-a)?
Sens życia wiąże się z wybranym ideałem Człowieczeństwa: podobnie jak on ukierunkowuje nasz sposób patrzenia na świat i ludzi, oceniania siebie i innych, określa jakość postaw, które przyjmujemy w życiu.
"Po co ja właściwie żyję?" - pytanie, które nie raz już pewnie Cię męczyło, jest naprawdę bardzo istotne. I dobrze, jeśli je sobie zadajesz.
Istnieje wzajemna zależność między poznaniem siebie i uzyskaniem poczucia sensu życia. Kiedy coraz lepiej poznajesz swoją
nieszczęśliwi ludzie na świecie.<br>Bo jakoś tak dziwnie się układa, że szczęście można mierzyć nie miarką innych, czy Cię ocenią jako osobę szczęśliwą, ale tylko Twoją własną miarą: Czy Ty czujesz się szczęśliwy(-a)? <br>Sens życia wiąże się z wybranym ideałem Człowieczeństwa: podobnie jak on ukierunkowuje nasz sposób patrzenia na świat i ludzi, oceniania siebie i innych, określa jakość postaw, które przyjmujemy w życiu. <br>"Po co ja właściwie żyję?" - pytanie, które nie raz już pewnie Cię męczyło, jest naprawdę bardzo istotne. I dobrze, jeśli je sobie zadajesz.<br>Istnieje wzajemna zależność między poznaniem siebie i uzyskaniem poczucia sensu życia. Kiedy coraz lepiej poznajesz swoją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego