Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
najbliższej wizyty w toalecie lub gdziekolwiek "na sucho". Wystarczy trenować kilka razy dziennie, na przykład w trakcie nudnego zebrania lub patrząc w oczy szefowi, by potem poczuć, jak twoja pochwa ciasno obejmuje penis mężczyzny. I jak otwiera się niebo.

Wielkie "O"
Zaopatrzona w wiedzę o strategicznych punktach swojego ciała, możesz swobodnie ruszać do boju. Musisz jeszcze tylko wyzwolić się z dyktatu jednoczesnego orgazmu obojga partnerów. To jeden z seksualnych mitów, rozpropagowanych przez literaturę: "Jednocześnie osiągnęli szczyt, Mary wiła się w niewyobrażalnym szczęściu, a John spadał w dół pienistymi kaskadami rozkoszy". Bujda z chrzanem, jak się kiedyś mawiało.
Specyfika kobiecego i męskiego
najbliższej wizyty w toalecie lub gdziekolwiek "na sucho". Wystarczy trenować kilka razy dziennie, na przykład w trakcie nudnego zebrania lub patrząc w oczy szefowi, by potem poczuć, jak twoja pochwa ciasno obejmuje penis mężczyzny. I jak otwiera się niebo.<br><br>Wielkie "O"<br>Zaopatrzona w wiedzę o strategicznych punktach swojego ciała, możesz swobodnie ruszać do boju. Musisz jeszcze tylko wyzwolić się z dyktatu jednoczesnego orgazmu obojga partnerów. To jeden z seksualnych mitów, rozpropagowanych przez literaturę: "Jednocześnie osiągnęli szczyt, Mary wiła się w niewyobrażalnym szczęściu, a John spadał w dół pienistymi kaskadami rozkoszy". Bujda z chrzanem, jak się kiedyś mawiało. <br>Specyfika kobiecego i męskiego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego