Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Idea mobile
Rok: 2003
subtelnych palców. Oba aparaty są oczywiście dużo przyjemniejsze dla oka niż te "cywilne" . A Nokia, ze swoim krzykliwym wyglądem, jest łatwiejsza do zlokalizowania.

Wyświetlacze w obu przypadkach są OK. Chociaż w Siemensie jest większy i zarazem bardziej czytelny podczas trzepiącej po kręgosłupie, karkołomnej jazdy.
Rozmowy prowadzi się z obu telefonów swobodnie, bez stresu, gdy się te maleństwa odpowiednio przyłoży do ucha. Książka telefoniczna pracuje bez zastrzeżeń w obu wypadkach. Natomiast przy SMS-ach najważniejsza jest sama możliwość posłania ich w eter, więc nie narzekam, choć o wyższości klawiatury Siemensa już wspominałem.
Mnogość dostępnych funkcji oczywiście cieszy. Część się naprawdę przydała. Zwłaszcza
subtelnych palców. Oba aparaty są oczywiście dużo przyjemniejsze dla oka niż te "cywilne" . A Nokia, ze swoim krzykliwym wyglądem, jest łatwiejsza do zlokalizowania.<br><br>Wyświetlacze w obu przypadkach są OK. Chociaż w Siemensie jest większy i zarazem bardziej czytelny podczas trzepiącej po kręgosłupie, karkołomnej jazdy.<br>Rozmowy prowadzi się z obu telefonów swobodnie, bez stresu, gdy się te maleństwa odpowiednio przyłoży do ucha. Książka telefoniczna pracuje bez zastrzeżeń w obu wypadkach. Natomiast przy SMS-ach najważniejsza jest sama możliwość posłania ich w eter, więc nie narzekam, choć o wyższości klawiatury Siemensa już wspominałem.<br>Mnogość dostępnych funkcji oczywiście cieszy. Część się naprawdę przydała. Zwłaszcza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego